Доставка та оплата
У зв’язку з ситуацією в країні, ми тимчасово зупинили обробку замовлень

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Доставка та оплата

Інтернет-магазин BaseusUkraine.com.ua здійснює доставку по всій Україні:

Доставка кур'єром «Нова Пошта» по Україні. Відправка щодня з 17:00 до 18:00. Замовлення, оформлені після 17:00 відправляються на наступний день. Вартість доставки від 60 грн. для Києва., від 65 грн - по Україні в залежності від населеного пункту отримувача. При оформленні доставки з післяплатою додатково додається комісія Нової пошти за перерахування грошових коштів в розмірі 20 грн + 2% від суми післяплати. Час доставки: 1-3 дня (залежить від населеного пункту отримувача).

Доставка у відділення «Нова Пошта». Відправка щодня з 17:00 до 18:00. Замовлення, оформлені після 17:00 відправляються на наступний день. Вартість доставки від 40 грн для Києва, від 45 грн - по Україні в залежності від населеного пункту отримувача. При оформленні доставки з післяплатою додатково додається комісія Нової пошти за перерахування грошових коштів в розмірі 20 грн + 2% від суми післяплати. Час доставки: 1-3 дня (залежить від населеного пункту отримувача).

Оплата:

Накладений платіж «Нова Пошта» - оплата при отриманні товару, комісія «Нової Пошти» становить 20 грн + 2% від загальної суми замовлення плюс оплачується вартість доставки. Товари вартістю до 200 грн, відправляються після повної оплати. Крім того, деякі товари можуть бути відправлені тільки після часткової або повної передоплати.

Банківський переказ - через ПриватБанк. Після оформлення та підтвердження замовлення, Вам автоматично відправляться реквізити на оплату. Також, реквізити Ви можете уточнити по e-mail: info@baseusukraine.com.ua або по телефону +38 068 081 48 34

Будь ласка, перевіряйте відсутність механічних пошкоджень і комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення в присутності співробітника «Нова Пошта». BaseusUkraine.com.ua не гарантує вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні. Гарного дня!