Стедіками
У зв’язку з ситуацією в країні, ми тимчасово зупинили обробку замовлень

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Стедіками

NEW
-13%
ХІТ
Вiдео
Стедікам Baseus Handheld Gimbal Stabilizer триосьовий стабілізатор для телефону та екшн-камери Чорний
В наявності

Стедікам Baseus Handheld Gimbal Stabilizer триосьовий стабілізатор для телефону та екшн-камери Чорний

•Стедикам Baseus Handheld Gimbal Stabilizer – це легкий, компактний та функціональний 3-осьовий стаб..

2 999 грн Вигода 400 грн

2 599 грн

Стедіками

Коли людина знімає відео за допомогою телефону в процесі руху, зображення трясеться. З цієї причини складно зняти якісний відеоролик. Популярні відеоблогери викладають відео в бездоганній якості. Незважаючи на те, що часто зйомка відбувається в екстремальних умовах. Головний секрет полягає в тому, що вони використовують стедіками. Без них складно отримати чітке відео.

Це пристрій був винайдений ще в 1970-х роках. Спеціаліст шукав варіант, що дозволяє забезпечити комфортну роботу з важкої відеотехнікою. За допомогою такої системи виключалася вібрація техніки. З цієї причини оператор міг пересуватися з камерою.

Вибирати стедіками для камер, потрібно підійти ретельно. Існує кілька основних їх видів -механічний, електронний. Кожна модель має свої особливості, переваги і недоліки. Як показує практика, все частіше використовується механічний варіант для смартфонів. Це пов'язано з тим, що вони відрізняються більш високою стійкістю, ніж інші. Якщо Вам складно визначитися з вибором, то консультація менеджера спеціалізованого магазину буде не зайвою. Експерти розкажуть про головні характеристики стедікама і допоможуть підібрати оптимальне рішення.

Широкий вибір стедікамів за лояльними цінами

Інтернет-магазин Baseus пропонує своїм клієнтам вигідні та прозорі умови роботи. Тут представлені стедіками для смартфонів від відомого виробника. На весь товар надається гарантія. До вагомих плюсів співпраці відносять такі:

  • Швидка відправка замовлень по Україні. Інтернет-магазин працює з надійними перевізниками. Ви отримаєте своє замовлення вчасно, без затримок.
  • Доступні ціни.
  • Індивідуальний підхід.
  • Професійні консультації.
  • Зручна навігація по сайту.

Якщо у Вас виникли додаткові питання, що стосуються придбання стедікама - зверніться до менеджера інтернет-магазину Baseus. На стедіками надається гарантія. У цьому місці хороше співвідношення ціни і якості.