Захисне скло
У зв’язку з ситуацією в країні, ми тимчасово зупинили обробку замовлень

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Захисне скло

NEW
-25%
ХІТ
Захисне скло Baseus для iPhone XR Full Coverage Curved Tempered Glass Protector 6.1inch Чорний
Немає в наявності

Захисне скло Baseus для iPhone XR Full Coverage Curved Tempered Glass Protector 6.1inch Чорний

Захисне скло Baseus для iPhone XR Full Coverage Curved Tempered Glass Protector – це скло підвищеної..

332 грн Вигода 83 грн

249 грн

Захисне скло

Щоб захистити смартфон від негативного впливу факторів навколишнього середовища, використовуються захисні аксесуари: плівки, чохли, спеціальні стекла. Як показує практика, останні використовуються все частіше. Це пов'язано з тим, що захисні стекла мають ряд вагомих переваг. До них можна віднести наступні:

  • Надійний захист. Захисне скло оберігає гаджет не тільки від механічних пошкоджень, але і від більш серйозних. Його виробляють з надійних полімерів, яким властиві високі показники твердості. З цієї причини забезпечується надійний захист.
  • Багатошарова структура.
  • Гарна прозорість. Не з'являються відблиски на екрані при яскравому світлі.
  • Надійний спосіб кріплення.

Захисне скло baseus можна придбати в спеціалізованому інтернет-магазині, що дуже зручно. У домашніх і комфортних умовах є можливість познайомитися з детальним описом продукції і підібрати підходящий варіант. Якщо вам складно розібратися в критеріях вибору захисного аксесуара, то менеджер надасть Вам безкоштовну консультацію і допоможе зробити правильний вибір.

За час роботи компанія Baseus продемонструвала своїм клієнтам високий рівень професіоналізму і надійності. Тут працюють фахівці, які строго контролюють і тестують якість товару перед відправкою - вони дорожать своєю репутацією. Кожен покупець може вибрати зручний спосіб оплати і доставки. Магазин працює з надійними транспортними компаніями. З цієї причини Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте своє замовлення вчасно, без затримок.

Переваги співпраці

До вагомих плюсів роботи з компанією Baseus відносять:

  • індивідуальний підхід - уважність до деталей;
  • швидка доставка;
  • зручні способи оплати;
  • доступні ціни на baseus скло;
  • команда професіоналів;
  • гарантія на весь товар.

Якщо у Вас виникли додаткові питання, що стосуються придбання захисних стекол - зверніться до співробітника інтернет-магазину Baseus. Вам нададуть консультацію та допоможуть здійснити вдалу покупку, яка надійно захистить Ваш гаджет від різних пошкоджень. Деякі люди намагаються заощадити гроші на придбання захисних стекол. Як результат - новенькій гаджет розбивається через кілька тижнів після покупки. Перейдіть в каталог інтернет-магазину, і виберіть захисне скло базеус.